پروژه کارآفرینی کارگذاری الکترونیکی بیمه تامین اجتماعی

پروژه کارآفرینی کارگذاری الکترونیکی بیمه تامین اجتماعی

پروژه کارآفرینی کارگذاری الکترونیکی بیمه تامین اجتماعی در ۱۸ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مشخصات فایل

تعداد صفحات ۱۸
حجم ۰ کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc
دسته بندی طرح توجیهی و کارآفرینی

توضیحات کامل

پروژه کارآفرینی کارگذاری الکترونیکی بیمه تامین اجتماعی در ۱۸ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

مشخصات شرکت:

 نام و نوع شرکت: شرکت خدماتی بیمه پردازان توس

موضوع فعالیت شرکت: کارگذاری و خدمات بیمه‌ای مربوط به سازمان تامین اجتماعی از قبیل دریافت لیست حق بیمه، صدور و تامین اعتبار دفترچه‌های درمانی سازمان به صورت الکترونیکی

مشخصات مکانی:

با توجه به اینکه شرکت فعالیت و خدمات خود را به صورت الکترونیکی به انجام می‌رساند نیاز به فضای به خصوصی نمی‌باشد.

منابع انسانی مورد نیاز شرکت: شرکت نیاز به یک برنامه نویس کامپیوتر جهت راه‌اندازی و انجام امور پشتیبانی سایت شرکت و همچنین برقراری ارتباط با شبکه ارتباطی سازمان تامین اجتماعی دارد.

امکانات و تجهیزات مورد نیاز شرکت: داشتن یک خط ارتباطی پرسرعت VPN جهت ارتباط با شبکه اطلاعاتی سازمان تامین اجتماعی و همچنین یک خط پر سرعت ADSL جهت برقراری ارتباطات اینترنتی و همچنین یک عدد سیستم رایانه مجهز به تجهیزات ارتباطی از تجهیزات اولیه مورد نیاز شرکت می‌باشد.

ماموریت و آینده نگری:

کسب و کار شرکت ارتقاء هر چه بهتر خدمات سازمان تامین اجتماعی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان این سازمان بوده و در این راه از سرویس‌های اینترنتی، مخابراتی و شبکه‌ای برای خدمات رسانی ۲۴ ساعته و بدون محدودیت جغرافیایی از هر مکان می‌باشد.

خدماتی که شرکت برای مشتریان خود فراهم می‌کند عبارتند است از:

الف) کارفرمایان: دریافت لیست های پرداخت حق بیمه کارگران از کارفرمایان به صورت ۲۴ ساعته بدون معطلی و به صورت آن لاین و همچنین فراهم کردن امکان پرداخت حق بیمه پرداختی بدون نیاز به مراجعه به بانک به صورت اینترنتی و از محل دلخواه کارفرما تنها با داشتن یک حساب بانکی عضو خانواده بانکی شتاب و یک ارتباط اینترنتی.

ب) کارگران: امکان سفارش جهت صدور یا تامین اعتبار دفترچه‌های درمان خود بدون نیاز به مراجعه به شعب سازمان تامین اجتماعی و تنها با ارسال سفارش از طریق سایت و همچنین مطلع شدن از میزان کارکرد و حقوق اعلام شده توسط کارفرما جهت وی در لیست‌های بیمه و تایید لیست ها به صورت اینترنتی.

ج) بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران: اطلاع از آخرین قوانین و بخشنامه‌های بیمه‌ای، خدمات ارایه شده توسط سازمان و شرایط و نحوه برخورداری از آنها.

فرآیند مدیریت تولید:

ارزشی را که شرکت برای مشتریان خود فراهم می‌سازد این است که می‌توانند خدمات بیمه‌ای مورد نیاز خود را به  صورت شبانه روزی بدون معطلی در صف های طولانی و همچنین بدون نیاز به انجام سفرهای درون شهری وقت گیر به انجام رسانده و از هر مکان که مایل باشند (مانند منزل خود) درخواست خدمات بیمه ای خود را برای شرکت ارسال نموده و در همان مکان نیز خدمات خود را دریافت دارند.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

دیدگاهتان را بنویسید