گزارش کارآموزی کامپیوتر در دفتر فرهنگ دانشگاه ، اپراتور کامپیوتر

گزارش کارآموزی کامپیوتر در دفتر فرهنگ دانشگاه ، اپراتور کامپیوتر

گزارش کارآموزی کامپیوتر در دفتر فرهنگ دانشگاه ، اپراتور کامپیوتر در ۲۵ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مشخصات فایل

تعداد صفحات ۲۵
حجم ۰ کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc
دسته بندی مهندسی کامپبوتر و فناوری اطلاعات

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی کامپیوتر در دفتر فرهنگ دانشگاه ، اپراتور کامپیوتر در ۲۵ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

مقدمه و تشکر


دوره کارآموزی دوره ای است که در پایان هر یک از مقاطع تحصیلی، هر دانشجو باید بگذراند به جزء دروس اصلی و عملی محسوب می شود و بدون گذراندن این دوره ، فارغ التحصیل نمی شود. مکان کارآموزی توسط خود دانشجو انتخاب شده و دانشگاه آنرا تایید می کند . استاد راهنما توسط خود دانشگاه انتخاب می شود . در دوره کارآموزی فرد باید براساس محل و نیازهای آن برای مدتی مشغول بکار شود تا  با محیط کاری آشنا شود و همچنین توانایی های خود را بکار گیرد.
دفتر فرهنگ دانشگاه مکان کارآموزی بود که ما انتخاب کردیم و فرم آن  توسط دفتر ارتباط با صنعت امضا شد. در ابتدای ترم کارآموز کار خود را شروع کرده و همانند دیگر کارکنان آن محل بکار مشغول می شود.  از استاد گرامی آقای بایمانی بابت راهنمایی ها و زحماتی که کشیده اند کمال قدردانی و تشکر را دارم. از خانم فلسفی و آقای حامدیان نیز که در طول این دوره مرا یاری رساندند ، تشکر می کنم.

 
فهرست

فصل اول: آشنایی با مکان کارآموزی    
کانون ادب و هنر    6
کانون قرآن و عترت    6
هیئت کمیل و مکتب الزهرا    6
کانون فتوت    6
دفتر فرهنگ    7
فصل دوم: ارزیابی و سنجش های مرتبط با کارآموزی    
شرح وظایف کار آموزان    10
فعالیت های کارآموزی    10
شروع کارآموزی    10
مراحل نصب ویندوز    11
نرم افزار فتوشاپ    13
نصب فتوشاپ    13
منوی File    14
مدل های رنگ    17
نوار ابزار    18
نوار ابزار انتخاب    18
توانایی شناخت لایه ها    19
رتوش تصاویر    19
فصل سوم: انتقادات و پیشنهادات    
انتقادات و پیشنهادات    21
ضمیمه I فرم ارزشیابی کارآموزی    24-22

 

فصل اول

آشنایی با مکان
 
دفتر فرهنگ دانشگاه در طبقه دوم ساختمان کلاسها قرار دارد.این دفتر به نوبه خود به دو قسمت دفتر برادران و خواهران تقسیم شده است. من فعالیتهایم را در دفتر فرهنگ خواهران شروع کردم و در کانون قرآن و عترت به پایان رساندم. دفتر فرهنگ شامل کانون ها و دفاتر دیگر است که به عنوان زیرمجموعه دفتر فرهنگ می باشند. اهم فعالیتهای کانون ها و تشکل ها زیر نظر دفتر فرهنگ انجام میگیرد و بودجه آنها نیز توسط این دفتر تامین می گردد. بر اساس مناسبت ها و اعیاد و عزاداریهای اهل بیت، دفتر فرهنگ برنامه ها را تنظیم و آنها را تقسیم بندی می کند.از جمله کانون هایی که زیر نظر دفتر فرهنگ فعالیت می کنند عبارتند از:
کانون ادب و هنر
فعالیتهای هنری و نمایشی را انجام می دهد. مثلا امسال جشن دانشجویی توسط اعضای این کانون که همگی هم دانشجو بودند انجام شد. همچنین مراسم شب شعر با حضور شاعران و علاقمندان بصورت منظم و زیر نظر ریاست دفتر فرهنگ برگزار می شد. کلاسهای خطاطی و نقاشی نیز از دیگر فعالیتهای این کانون به شمار می آید.
کانون قرآن و عترت
فعالیتهای قرآنی و مذهبی از وظایف این کانون است. این کانون وظیفه آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با قرَآن و اهل بیت را دارد.از جمله فعالیتهای انجام شده این کانون برگزاری کلاسهای ختم قرآن برای دانشجویان و کارمندان است.

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

دیدگاهتان را بنویسید