گزارش کارآموزی امور تسهیلات و وصول و بیمه بانک کشاورزی شعبه ابهر

گزارش کارآموزی امور تسهیلات و وصول و بیمه بانک کشاورزی شعبه ابهر

گزارش کارآموزی امور تسهیلات و وصول و بیمه بانک کشاورزی شعبه ابهر در ۲۶ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مشخصات فایل

تعداد صفحات ۲۶
حجم ۰ کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc
دسته بندی حسابداری

توضیحات کامل

گزارش کارآموزی امور تسهیلات و وصول و بیمه بانک کشاورزی شعبه ابهر در ۲۶ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

پیشگفتار

بخش کشاورزی در اکثر کشو.رهای جهان و بویژه در کشورهای در حال توسعه از جایگاه اجتماعی و اقتصادی ویژه ای برخودار است. در کشور ما به طور متوسط ۱۷ در صد ناخالص داخلی و ۲۶ در صد اشتغال توسط این بخش تامین می شود.

بانک کشاورزی در ایران هفتاد سال سابقه ی خدمت به پرکارترین ، بی توقع ترین و قانع ترین تولید کنندگان کشور ، یعنی کشاورزان عزیز را دارا بوده و همیشه در راستای تداوم بهبود خدمات گام برداشته است .

باتوجه به اینکه بانک های کشاورزی از نمونه های شناخته شده ی بانک های تخصصی و توسعه ای به حساب می آیند تلاش کردم تا کارآموزی خود را در این مجموعه بگذاریم تا ضمن بدست آوردن تجربه ی کار در محیطی خدماتی ، آشنایی نسبتا کاملی با روال های کاری سازمانی کعتبر و پرسابقه یافته باشم .

فهرست

 

چکیده                               

ذکر مقدمه وسوایق و تاریخچه ای از محل کارآموزی             

شرحی از فعالیت های جاری مرکز               

معرفی چارت سازمانی                       

معرفی بخش ها کار آموز فعالیت خودرا در آن واحد گذارنده است    

شرحی بر امکانات تست افزاری نرم افزاری              

شرحی بر فعالیت های انجام گرفته                  

پیشنهادات و انتقالات                        

نرم شماره ۱

نرم شماره ۲

فرم های پیشرفت کار آموزی

فرم پایان دوره ی کار آموزی

فهرست منابع و مراجع                        

 

 

چکیده

در مقطع برنامه ی اول توسعه ی اقتصادی – اجتماعی کشور ضرورت تغییر راهبرد بانک کشاورزی آشکار شد و قدم هایی نیز در این زمینه برداشته شد در واقع بانک با درک این موضوع که تقاضا برای تسهیلات اعطایی همه ساله افزایش می یابد ودر مقابل تامین منابع لازم برای پاسخ گویی به این تقاضای دوبهرشد هر سال مشکلتر می شود در زمینه ی تامین مالی کشاورزی رویکرد جدید اتخاذ کرد.

مرحله اول رویکرد جدید بانک از سال ۱۳۷۰ آغاز شد در این مقطع عمدتا توسعه ی محدود شعب بانک ، مکانیزه کردن عملیات بانکی در شعب ، تلاش برای توسعه ی بانکداری الکترونیک ، تنوع بخشی به خدمات بانکی با معرفی انواع خدمات جدید بانکی ( نظیر طرح ایران ، طرح آینه ، حساب جاری مهر،…. ) و اصلاح ساختار سرمایه مورد اهتسام جدی قرار گرفت .

  • بانک کشاورزی بنا به رسالت خود وظیفه ی ارائه تهسیلات و اعتبارات به بخش کشائرزی را برعهده دارد. اتخاذ رویکرد جدید در تامین مالی بخش کشاورزی ، به این امر منجر شد که بانک کشاورزی بتواند همراه با افزایش حجم منابع تجهیز شده از طریق سپرده های مردمی ، همه ساله اعتبارات بیشتری را نسبت به سال قبل در اختیار بخش کشاورزی قرار دهد.
  •  از آنجا که اینجانب کارآموزی خود رادر بخش اعطای تسهیلات ووصول وبیمه مشغول بوده ام در ادامه شرح کاملی از روال اعطای وام و سایر تسهیلات بانکی به همراه جزئیات آمده است.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

دیدگاهتان را بنویسید